Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda Octavia 1.9 TDI auto gaśnie podczas jazdy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skoda Octavia 1.9 TDI auto gaśnie podczas jazdy

    Maru 123,
    SUPER FURKA, troszkę się napracowałeś ALE EFEKT MUROWANY
    Mam pytanko, czy wydech ( RSa-185zł) nówka czy używka, cały tłumik czy tylko końcówki ??. DAJ CYNKA.
    ŚWIETNA BRYKA gratki !!!!

  • #2
    Skoda Octavia 1.9 TDI auto gaśnie podczas jazdy

    Witam, mam Octavke 1.9 TDI z 2000roku, 164 tys przebiegu,ostatnio zaczela mi sie zapalac kontrolka swiecy zarowej i auto gaslo samo, po zgaszeniu silnika kontrolka gasla i zapalala sie dopiero po kilku dniach jednorazowo,wczoraj auto zaczelo gasnac co chwile oprocz kontrolki swiecy zarowej zapalila sie rowniez kontrolka akumulatora,obroty falowaly,auto szarpalo. Dzis dalem samochod do serwisu i mi powiedzieli ze pompa paliwowa jest do regeneracji,koszt to minimum 1500pln,czy sa szanse ze to wina czegos innego i naprawa bedzie tansza?

    Komentarz


    • #3
      pompa paliwa czy wtryskowa?

      zacznij od upewnienia się, że nie jest to problem z przekaźnikiem - słynnym 109
      była octa jest bora.. 1.9 TDI AJM
      a teraz... znowu octa ;-)

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez pawelski
        pompa paliwa czy wtryskowa?
        ...zaden VP tdi w Octavi nie posiada pompy paliwowej.

        Zamieszczone przez pawelski
        zacznij od upewnienia się, że nie jest to problem z przekaźnikiem - słynnym 109
        ...moze tez byc elektrozawor na pompie wtryskowej.
        T4 CARAVELLE AXG 150PS/295Nm
        SEAT ALHAMBRA BLT 180PS/385Nm
        Zuzycie paliwa

        Komentarz


        • #5
          A kiedy zmieniałeś filtr paliwa? Może jest zapchany i ma słaby przepływ.

          Komentarz


          • #6
            A moze czas podlaczyc VAG-a i nie wrozyc z fusów.

            Rownie dobrze, mozna zmienic auto na inne, bo tamto nie gasnie, a to miec na czesci zapasowe lub wymienic cos za 50zl i jezdzic dalej.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              Dzis odebralem auto z serwisu, gosc powiedzial ze podlaczyl auto pod komputer i ze to pompa wtryskowa. Jest szansa ze moze to byc cos innego a tym samym tanszego?

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez gig
                Dzis odebralem auto z serwisu, gosc powiedzial ze podlaczyl auto pod komputer i ze to pompa wtryskowa. Jest szansa ze moze to byc cos innego a tym samym tanszego?
                a jakieś konkrety podał?
                może to "tylko" zanieczyszczony nastawnik, gdzie powinno pomóc czyszczenie?


                ps.

                Zamieszczone przez dariuspolo
                ...zaden VP tdi w Octavi nie posiada pompy paliwowej.
                pewnie to wprost nie wynikło z mojego posta, ale chciałem żeby gig sprecyzował się co do tego, czy na pewno miał na myśli pompę paliwową, której w tdi'ku z pompą nie ma (co jest dla mnie oczywistym i wiadomym :szeroki_usmiech )
                była octa jest bora.. 1.9 TDI AJM
                a teraz... znowu octa ;-)

                Komentarz


                • #9
                  mialem na mysli to co mi powiedzial wlasciciel serwisu, dzis odbieralem auto i rozmawialem z mechanikiem,dlatego pytam czy istnieje prawdopodobienstwo ze moze byc to co innego czy skoro komputer mowi pompa wtryskowa to jest to ostatecznosc?

                  [ Dodano: Sro 01 Paź, 08 17:43 ]
                  Pojechalem do drugiego serwisu, mechanik podpial auto pod komputer, sprawdzal przy mnie dwukrotnie i komputer nie wykryl zadnego bledu, ten z kolei mowi ze to najprawdopodobniej przeplywomierz, jakies sugestie?

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X